Бесплатна испорака за нарачки над 1000 ден!
Кутии Be mine, Love Box

350.00 ден

Кутии Be mine, Love Box

350.00 ден

LeArt Дизајнирана кутија од тврд картон, рачно изработена, со внимателно избран текст, елегантен ретро стил, чувар на вашите спомени, идеален подарок за вашите љубени.

Големина 130 х 180 х 103 мм