Бесплатна испорака за нарачки над 1000 ден!
Кутии 17

350.00 ден

Кутии 17

LeArt Дизајнирана кутија од тврд картон, рачно изработена, во повеќе дезени и бои, елегантен ретро стил, чувар на вашите спомени, идеален подарок или додаток на вашиот креативен свет.

Големина 135 х 215 х 102 мм

350.00 ден

Category: