Бесплатна испорака за нарачки над 1000 ден!
Кутии 05

300.00 ден

Кутии 05

300.00 ден

LeArt Дизајнирана кутија од тврд картон, рачно изработена, во повеќе дезени и бои, елегантен ретро стил, чувар на вашите спомени, идеален подарок или додаток на вашиот креативен свет.

Големина 105 х 150 х 80 мм

Category: