Бесплатна испорака за нарачки над 1000 ден!
Кутии 04

250.00 ден

Кутии 04

250.00 ден

LeArt Дизајнирана кутија од тврд картон, рачно изработена, во повеќе дезени и бои, елегантен ретро стил, чувар на вашите спомени, идеален подарок или додаток на вашиот креативен свет.

Големина 88 х 88 х 55 мм

Category: